کانون     |

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ :
کانون پرورش فکری کودکان

تاریخ :

۱۳۹۶/۶/۱۵|۱۲:۳۱

سرویس :

قزوين

کد خبر :

431532

نظرات :

0

اعضای برگزیده جشنواره های بین المللی رضوی به اردو رفتند
به همت کانون استان قزوین

اعضای برگزیده جشنواره های بین المللی رضوی به اردو رفتند

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین ، برای اعضای برگزیده جشنواره های بین المللی رضوی امسال، یک اردوی یک‌روزه برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، در تاریخ 28 مرداد 96، برای تقدیر از اعضای برگزیده جشنواره های بین المللی رضوی امسال، یک اردوی یک‌روزه برگزار شد.

در این برنامه، 30 عضو برگزیده دختر مرکز فرهنگی و هنری شماره سه کانون استان قزوین که در رشته‌های مختلف جشنواره های بین المللی رضوی امسال رتبه کسب کرده اند، به اردویی یک روزه در تهران رفتند.

این اعضا با حضور در سومین نمایشگاه ملی اسباب بازی، در مراسم اختتامیه این جشنواره هم شرکت کردند.

اعضای کانون قزوین با حضور در غرفه بازی‌‌های بومی-محلی ایران در بازی‌‎هایی مانند مانند طناب‌کشی، عمو زنجیرباف، یک قل دوقل، لی‌لی، دوزبازی، گرگم و گله می‌برم، دستمال‌بازی و طناب‌کشی و بازی آتش داری بالا ترک، شرکت کردند.

بازدید از موزه کانون، حضور مربیان در"کارگاه مقدماتی رباتیک"، بازدید از پارک ژوراسیک همراه با حضور در کارگاه آموزشی این مجموعه علمی، از برنامه های دیگر این اردو بود.هم‌چنین در این اردو اعضا از روزهای فعالیت خود برای شرکت در جشنواره های رضوی خاطره گویی کردند.

گفتنی است، در پانزدهمین جشنواره بین المللی رضوی اعضای کانون استان قزوین در رشته های سرود، کاردستی، نشریه سازی، داستان نویسی و پویانمایی به رتبه های کشوری دست پیدا کردند.

ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
سایر تصاویر